Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Poszukuję konkretnych ALUFELG. 7Jx17H2 ET54 FOTO

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Poszukuję konkretnych ALUFELG. 7Jx17H2 ET54 FOTO

    Agamek12, pewnie nie zobaczysz nawet jakby miały ponieważ na pewno takie zachowania byłyby skrywane przed najblizszym otoczeniem a w późniejszych latach to za bardzo już nie będziesz mieć nic do gadania :wink:

  • #2
    Poszukuję konkretnych ALUFELG. 7Jx17H2 ET54 FOTO

    Witam, poszukuję konkretnych alufelg (poniżej foto). Jeśli możecie koledzy podpowiedzieć mi jak nazywa się ten model i czy był wypuszczany na polski rynek ?? ?? Generalnie auta na allegro jeżeli mają takie felgi to są one z zagranicy. Choruję na nie i chciałbym takie sprawić mojej Octavi 1.9 tdi 105 KM, niestety na allegro brak.. Jeżeli ktoś z forumowiczów miałby namiar na sprzedawcę lub osobę posiadającą takie felgi do sprzedaży (NOWE lub UŻYWANE) to proszę o przekazanie kontaktu.

    POZDRAWIAM i czekam na informację.
    Załączone pliki

    Komentarz


    • #3
      Mariusz OCT2010, to jest model Pallas, 1Z0 601 025 Q. Felgi te były jako opcja w konfiguratorze (do wersji Elegance kosztowały chyba 800 zł), także czasem trafiają się auta z Polski z tymi felgami (kolega Al_Capone jest tego przykładem).

      W tej chwili na Allegro są nawet trzy komplety samych felg do kupienia
      Link
      Link
      Link

      i jeden komplet całych kół
      Link

      Komentarz


      • #4
        Rozwaliłeś mnie kolego.
        Serdecznie Dzięki za podpowiedź. Już szukam nówek dla swojej Octi.

        Komentarz


        • #5
          Mariusz OCT2010,

          Komentarz


          • #6
            ee tam tylko elegance :P pallasy w ambienciaku też dawali
            JEST O2FL kombi 1,8TSI
            BYŁA czerwona Fabia I kombi 1.4 16V 74kw/101km 2005r

            Komentarz


            • #7
              enemik, tak tylko w innych pieniądzach (o ile się nie mylę to 3400 zł). :diabelski_usmiech

              Komentarz


              • #8
                Moja Octa też się "kula" na tych kołach

                ]"]ImageShack - Best place for all of your image hosting and image sharing needs

                ]"]ImageShack - Best place for all of your image hosting and image sharing needs
                O2 FL 2.0 TDI ==>> http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=71836
                Maciej
                Kierownice MF, tempomaty, MFA w grupie VAG Skoda, VW, Seat, Audi. Montaż, kodowanie sterowników, sterowniki, wiązki i inne..

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez bohen
                  enemik, tak tylko w innych pieniądzach (o ile się nie mylę to 3400 zł). :diabelski_usmiech
                  eee bez przesady 1400zł
                  JEST O2FL kombi 1,8TSI
                  BYŁA czerwona Fabia I kombi 1.4 16V 74kw/101km 2005r

                  Komentarz


                  • #10
                    enemik, mogę Ci podesłać cenniki O2 FL. Choć wiem, że można było wytargować niższą cenę. :szeroki_usmiech

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X